Słońce

Karta Słońce, mająca w Wielkich Arkanach numer 19, jak żadna inna odnosi się do materialnego dobrobytu i osobistego zadowolenia. To koniec trosk i niepokojów. Koniec złego okresu w życiu. Wejście w nowy, radosny etap. Powodzenie w miłości, szczęśliwy związek na horyzoncie, pojawienie się pozytywnej osoby w życiu. Zakochanie. Przyjaźń dająca wiele radości. Wycieczki, spotkania, pieniądze, wydawane dla przyjemności. Dla osób z problemami zdrowotnymi – udane zabiegi i operacje, koniec rekonwalescencji, wyzdrowienie.
Doskonała karta dla przyszłych mam i tych, które mają problemy z zajściem w ciążę. W sprawach urzędowych – poprawa i progres. Zyskowne transakcje finansowe. Otoczenie przychylnie nastawione do wróżącej sobie osoby. Odzyskanie nadziei i spojrzenie w przyszłość z optymizmem.

Na obrazku jako pierwsze rzuca się w oczy ogromne, promieniste słońce, które oświetla cały świat swoim ciepłem i blaskiem. Jego energia udziela się kwiatom, zwierzętom i ludziom. W jego promieniach wszystko garnie się do życia, inaugurując kolejny szczęśliwy cykl.

Znaczenie odwróconej Karty

Odwrócone Słońce wróży opóźnienia w osiągnięciu celu i sukcesów. To jeszcze nie jest twój czas. Trzeba trochę poczekać na owoce swojej pracy. To także przestroga dla kobiet, które pragną zajść w ciążę, mogą pojawić się komplikacje. W przypadku dzieci – ostrzeżenie przed chorobą. Niespełnienie w sprawach zawodowych – być może wykonujesz pracę poniżej kwalifikacji. Opóźnienia i przeszkody. Jako bardzo pozytywna karta, Słońce nie ma silnie negatywnych interpretacji w rozkładach.

Miłość

Miłość – pojawienie się nowej osoby w życiu wróżącego. Ktoś całkiem nowy stanie na twojej drodze i nawet jeśli w twoim sercu była jeszcze tęsknota za kimś, to już przeszłość i nowy, wspaniały rozdział otwiera się przed tobą. Zakochanie. Radość bycia z drugą osobą. Rozumiecie się bez słów. Plany na przyszłe, wspólne życie. Szczęśliwe chwile, przeżywane z dala od domu na wspaniałych wakacjach. Do szczęścia potrzebujecie tylko siebie nawzajem.

Zdrowie

Finanse – jakiekolwiek wątpliwości i nieporozumienia w sprawach finansowych, zostaną rozwiązane pozytywnie dla ciebie. Przypływ finansowy, być może z nieznanego źródła. Zmiana pracy na lepszą, dzięki ingerencji kogoś życzliwie nastawionego.

Praca/Finanse

Zdrowie – może wystąpić przemęczenie i brak chęci do aktywności. To może być początek depresji, karta radzi przerwanie codziennej rutyny i odmianę, krótki wyjazd, kupno wymarzonego drobiazgu. Słońce mówi o dolegliwościach skórnych, problemach ze wzrokiem oraz z sercem. W większości przypadków, nie przepowiada jednak większych problemów.

Przykładowe zawody rezonujące z Kartą

Znaczenie ogólne:

Radość, miłość, szczęście

Inne nazwy:

Nazwa angielska:

The Sun

Miejsca powiązane z kartą

Numer Karty : 19
Numerologia : 1