Rydwan

Karta numer 7 to Rydwan, który symbolizuje drogę do celu, pokonanie przeszkód dzięki działaniu i pozytywnemu myśleniu. To karta podróży, które pozytywnie wpłyną na życie i rozwój osobisty wróżącego. Rydwan przypomina także o tym, jak ważne są cele w życiu człowieka. W pozycji prostej karta odnosi się do sytuacji, w których wróżący wychodzi zwycięsko z konfliktów i problemów w różnych dziedzinach życia. Poprawa sytuacji finansowej i zdrowotnej, zmiana pracy na lepszą. Wytrwałe i uczciwe działanie zapewnia wygraną w każdej dziedzinie życia. Gdy już masz obrany cel, nic nie stanie na przeszkodzie do zrealizowania go. Otoczenie i okoliczności sprzyjają twoim planom.

Karta przedstawia mężczyznę powożącego pojazdem, do którego zaprzęgnięte zostały dwa sfinksy (w niektórych taliach – konie): biały i czarny. Wydaje się, że ciągną wóz w przeciwnych kierunkach, ale kierujący panuje nad nimi. To symbol panowania również nad swoim życiem, popędami, wytyczanie planów i niestrudzone dążenie do celu.

Znaczenie odwróconej Karty

Rydwan w pozycji odwróconej to utkwienie w martwym punkcie. Sytuacja, która wymaga zatrzymania się, być może narzucona przez kogoś. Niemożność wyzwolenia się z więzów, odejścia od kogoś lub znalezienia wyjścia z sytuacji. Problemy w życiu osobistym i zawodowym. Zmiana lub rezygnacja z planów. Kłopot z samochodem albo innym środkiem lokomocji. Stagnacja. Przymusowe zatrzymanie się.

Miłość

Miłość – w pozytywnym znaczeniu Rydwan zapowiada, że na drodze wróżącego stanie prawdziwa bratnia dusza. Gotowość na bycie z kimś w związku. Umiejętność rozgraniczenia życia uczuciowego od codziennych obowiązków. W interpretacji negatywnej może oznaczać niedoceniania uczuć wrożącego przez ukochaną osobę. Lepiej trzymać je w tajemnicy, gdyż może czekać cię rozczarowanie. Względnie karta oznacza brak odpowiedniej osoby do związku w danej chwili.

Zdrowie

Zdrowie – ta karta mówi o skłonnościach do alergii, możliwych zatruciach pokarmowych, obrzękach, problemach z układem moczowym, piersiami, macicą. Zajmuje się schorzeniami uwarunkowanymi genetycznie. W większości przypadków znaczenie karty jest jednak pozytywne.

Praca/Finanse

Finanse – poprawa sytuacji zawodowej. Jeśli planujesz własny biznes, teraz jest na to odpowiedni czas. Poprawa finansowa. W negatywie Rydwan może oznaczać straty, wynikające z pożyczania komuś pieniędzy. Dług, którego nie możesz odzyskać.

Przykładowe zawody rezonujące z Kartą

Znaczenie ogólne:

Ruch, podróż, droga do celu

Inne nazwy:

Nazwa angielska:

The Chariot

Miejsca powiązane z kartą

Numer Karty : 7
Numerologia : 7